CDLTraining

Responsabilitati:
- livrarea produselor catre clienti
- mentinerea legaturii si a relatiilor cu clientii
- transportarea si livrarea produselor in conditii optime

Cerințe job:
- detinerea permisului de conducere categoriile C+E+ADR
- experienta de minim un an in conducerea vehiculelor de categoria C+E
- cunostinte de limba engleza/franceza/germana la nivel intermediar
- fara incidente rutiere grave
- flexibilitate
- disponibilitate
- se doreste o colaborare pe termen lung

Conditii salariale:

- 2020€ net/luna la care se adauga orele suplimentare platite in primele 3 luni

- 2100€ net/luna la care se adauga orele suplimentare platite dupa primele 3 luni

- 2160€ net/luna la care se adauga orele suplimentare platite dupa 1 an

- 2300€ net/luna la care se adauga orele suplimentare platite dupa 2 ani

Perioade de lucru:

In primele 3 luni de proba din contract puteti lucra 6 saptamani, 1 saptamana concediu si inca o perioada de 6 saptamani.

Dupa perioada de proba de 3 luni puteti lucra:

- 4 saptamani cu 1 concediu,

- 6 saptamani cu 1 sau 2 concediu sau

- 8 saptamani cu 2 concediu.

Transport:

4 zboruri gratuite tur-retur pe an si 45€/zi pentru transportul gratuit cu microbuzul companiei.

Aplica pentru acest job

  • Spanish (español) translation has not been installed, but is available. To fix this problem simply install this extension once again, without uninstalling it. Learn more.
Va rugam sa introduceti emailul de contact si sa incarcati CV-ul.
Size limit for each file is 100 MB